UK

O nás

tomenu

Firma CNC-CENTRUM nadviazala na výrobnoobchodné združenie Lauko a Buček, ktoré bolo založené v roku 1992. Začínali sme výrobou satelitných antén, natáčacích systémou a predajom elektroniky.

Postupom času sme prešli na strojársku výrobu. Zmena technológie si vyžiadala inováciu strojového parku. Uberali sme sa cestou moderného strojného vybavenia, čo znamenalo predovšetkým nákup cnc strojov.

V roku 2001 sme rozšírili aktivity firmy o predaj obrábacích strojov anglickej značky DUGARD EAGLE.

V roku 2002 sme začali dovážať a predávať náradie značky KORLOY. Našim cieľom je dodať zákazníkovi obrábací stroj, vrátane náradia, softvérového vybavenia (Alpha CAM) a spracovania technológie vrátane programu. Spokojnosť majitelov našich strojov zabezpečuje naše servisné stredisko.

V roku 2002 bola založená firma CNC-Centrum s.r.o., ktorá sa zaoberá obchodnou činnosťou a postupne prevzala výrobnú činnosť firmy Lauko a Buček.

Od roku 2003 sme rozšírili predaj obrábacích strojov o značku TOPPER. V súčasnej dobe v oblasti výrobných činností smeruje 90% produkcie do zahraničia, najmä Belgicko, Francúžko, Rakúsko, Švajčiarsko, Nemecko a Poľsko. Z našimi zahraničnými obchodnými partnermi komunikujeme anglicky a nemecky.

V roku 2006 firma CNC-Centrum s.r.o. získala certifikát ISO 9001. V súčasnej dobe firma zamestnáva cca. 30 pracovníkov.

Fotografia firmy